10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397
10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397

دعوت نامه ها و اطلاعیه ها

انتخاب مدیرکل بازرسی شهرداری شیراز به عنوان مدیر نمونه
ایجاد شده توسط : admin1 در 10/10/2016 10:50:21 ق.ظ


انتخاب مدیرکل بازرسی شهرداری شیراز به عنوان مدیر نمونه

به گزارش روابط عمومی اداره کل بازرسی شهرداری، در پنجمین جشنواره مهر خدمت شهرداری که با حضور اعضا شورای اسلامی شهر و مدیران و مسئولان شهرداری شیراز برگزار شد، علیرضا جمشیدی، مدیرکل بازرسی شهرداری به عنوان مدیر نمونه و دو نفر از کارشناسان بازرسی به عنوان کارکنان نمونه انتخاب شدند.

مدیر کل بازرسی شهرداری ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: همزمانی جشنواره مهر خدمت و هفته دفاع مقدس تداعی کننده فرهنگ جهاد و ایثار است و یادآوری می کند که همواره رفتار و منش شهدا را در تمامی خدماتی که به مردم ارائه می دهیم سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق آرمان های نظام ارزشمند جمهوری اسلامی گام برداریم.

جمشیدی خاطر نشان کرد: موفقیت هر مجموعه نیازمند وجود کارکنانی است که همدل و همراه با یکدیگر، دانش، تعهد و تخصص خود را برای رسیدن به اهداف والای سازمان به کار می گیرند که به حمدلله در شهرداری شاهد تحقق این موضوع هستیم. وی برگزاری جشنوراه مهر خدمت را به عنوان یک اقدام انگیزشی قدرتمند قلمداد کرد و در این خصوص گفت: در دانش مدیریت، ایجاد انگیزه در افراد جهت عملکرد اثربخش، از عوامل اصلی نیل به اهداف هر مجموعه تعریف شده است و در همین راستا هر سال جشنواره مهر خدمت در شهرداری برگزار می شود، تا ضمن انگیزه بخشی به کارکنانی که در ارائه خدمت به مردم عملکرد بهتری داشته اند شهروندان نیز از خدماتی که توسط نیروهای شهرداری به طور شبانه روزی در حال انجام است مطلع شوند.

وی در پایان ضمن تشکر از حسن نیت شهردار محترم شیراز اضافه کرد: امید است با استعانت از خداوند متعال در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام گرفته در مسیر تحقق منویات معظم له و توسعه و آبادانی شیراز بیش از پیش کوشا باشیم. 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.